O firmě BRESCO - originál od roku 1993

 

Tradiční výrobce - jímky, septiky, žumpy, plastové nádrže, čistírny odpadních vod, vodoměrné šachty

 

Vážené dámy, vážení pánové

 

Firma BRESCO byla založena v roce 1993 jako fyzická osoba, pod názvem Libor Dobeš-BRESCO. V roce 2006 byla firma přetransformována na akciovou společnost BRESCO a.s. s ryze českým kapitálem. Hlavním výrobní činností firmy byla výroba, dodávky a montáže zařízení pro technologii vody. Ve spolupráci se stavebními subjekty se výrobní program později značně rozšířil. Postupem času byly výrobní aktivity rozšířené o výrobu, dodávku a montáž všech typů bazénů. Firma BRESCO a.s. je specialistou na dodávky bazénů venkovních, vnitřních, soukromých i veřejných.

 

S našimi výrobky se setkávají zákazníci mimo jiné např. v aquaparcích v Liberci, Praze, Jihlavě, v lázních v Blansku, Hodoníně, hotelích Sporthotel Hrotovice, Grandhotel Třebíč, hotel Zlatý kříž Třebíč, koupaliště Třebíč, Jaroměřice, Mokrá, zdravotní zařízení Dětský stacionář Rolnička Třebíč, nemocnice Třebíč a na spoustě dalších zařízeních. Spolupracujeme se zákazníky v Itálii, Německu, Španělsku, Rusku, Francii, Rakousku i Polsku.

 

Spolupráci s naší firmou zahájil v roce 2010 profesionální kulturista a dvojnásobný mistr světa Pavol Jablonický. Pavol Jablonický patří k absolutní špičce ve sportu, který reprezentuje. Věříme, že naše spolupráce posune Bresco a.s. zase o stupínek výš v odvětví, které reprezentujeme my.

 

Snažíme se již 18 let aby naše heslo "Jednoduchost a kvalita = Vaše spokojenost" používané od založení firmy, uspokojovalo nadále nás i naše zákazníky.

 

Těšíme se na případnou spolupráci

 

Libor Dobeš

Předseda představenstva BRESCO a.s.

Kontaktujte nás

        

Aktuality

Nádstavba budovy BRESCO a.s.

Budova Bresco a.s.

V roce 2012 bude zahájena nádstavba budovy Bresco a.s. na ulici Františka Hrubína.
Zároveň bude otevřeno ,,Bazénové a zahradní centrum" v Třebíči na Červených hospodách. Zde na ploše 5000 m2 se naši zákazníci budou moci nechat inspirovat při realizaci svých bazénů a zahrad.

Ukázky
e-shop   Jímky, žumpy, septiky, vodoměrné nádrže, čerpací šachty, příslušenství

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů

Košík je prázdný